Direktori Agensi Teknikal Luar

AIR SELANGOR - Pengurusan Air Selangor Sdn. Bhd.
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Siti Hasmah binti Abdul Rahim hasmah.rahim@airselangor.com 03-2088 5078
2 Khairul Anam bin Mhd Sun Haji khairulanam.sunhaji@airselangor.com 03-2088 5078
3 Kamarul Efendy bin Bahrin kamarul.effendy@airselangor.com 03-2088 5078
BOMBA - Jabatan BOMBA dan Penyelamat Malaysia Putrajaya
# Nama Emel Nombor Telefon
1 PPgB Mohamad Ammirol bin Mat Sidek ammirol@bomba.gov.my 03-8892 7146
2 PgB Fadhlul Wafi bin Keya Nordin wafi@bomba.gov.my 03-8888 0109
3 PKPgB Yusrizan bin Yaacob yuzrizan.yaacob@bomba.gov.my 03-8892 7166
CGSO - Pejabat Ketua Pegawai Keselamatan Kerajaan Malaysia CGSO
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Mohammad Taufik bin Noor Mohamed mtaufik@cgso.gov.my 03-8872 6131
2 Muhammad Muzzamil bin Razali muzzammil.razali@cgso.gov.my 03-8872 6085
3 Azmin bin Embi azmib@cgso.gov.my 03-8872 6081
DOSH - Jabatan Keselamatan dan Kesihatan Pekerjaan Malaysia (DOSH)
Tiada Maklumat.
GAS Malaysia BERHAD - Gas Malaysia Berhad (Putrajaya)
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Azreen Sorfiena binti Ahmad Sazali azreensorfiena@gasmalaysia.com 03-8861 0360
2 Samsul Kamar bin Shamsuddin samsulk@gasmalaysia.com 03-8861 0360
3 Md. Kamarulzaman bin Arifin mdkama@gasmalaysia.com 03-8861 0360
4 Arina Izzati binti Ab Rahman arinaizzati@gasmalaysia.com 03-8861 0360
GAS MALAYSIA ENERGY - Gas Malaysia Energy And services Sdn.Bhd
Tiada Maklumat.
GDC - Gas District Cooling Sdn Bhd
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Nadia binti Abdullah nadia.abdullah@pjh.com.my 03-8888 0091
IWK - Indah Water Konsortium Sdn Bhd
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Muhd Rafiq Ariffuddin bin Abd Aris rafiqs@pop.iwk.com.my 03 - 4031 0454
2 Adnan bin Madon adnanon@iwk.com.my
JKR - Jabatan Kerja Raya Malaysia
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Muhamad Fisol bin Osman mfisol@jkr.gov.my 03-26165200
JMG Selangor/Putrajaya - Jabatan Mineral dan Geosains Malaysia
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Nurul Zulaikha Akma binti Mohd Zaki zulaikha@jmg.gov.my 03-5510 1833
JPS - JPS Wilayah Persekutuan Putrajaya
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Azril Hafiz bin Ab Rahim azril@water.gov.my 03-8091 7357
2 Mohd Afizi bin Nen afizi@water.gov.my 03-80917365
3 Esma Khalil bin Daud esma@water.gov.my
4 Nadia Nurlaila binti Mashudi nadianurlaila@water.gov.my
PPTGWPj - Pejabat Pengarah Tanah dan Galian Wilayah Persekutuan Putrajaya
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Romi Erman bin Mohamed romi@ptgwp.gov.my 03-8889 7776
2 Farhan bin Hassan farhan@ptgwp.gov.my 03-8889 7778
3 Shahrul Azhar bin Chek Hat shahrulazhar@ptgwp.gov.my
4 Ahmad Fairuz bin Mohd Yusof ahmadfairuz@ptgwp.gov.my 03-88897658
SKMM - Suruhanjaya Komunikasi Dan Multimedia Malaysia
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Asiah bin Borhan asiah@mcmc.gov.my 1800-1880-30
2 Muhammad Rahimi bin Abdul Wahid rahimi.wahid@mcmc.gov.my 03-8688 7503
3 Mohammad Shazuan Bin Azamy shazuan.azamy@mcmc.gov.my
SWCORP - Perbadanan Pengurusan Sisa Pepejal Negara dan Pembersihan Awam
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Kamaruazaha bin Nawawi kamaruazaha@swcorp.my 03-2245 9237
2 Norlia binti A. Rahman norlia@swcorp.my 03-2245 9244
3 Nik Nurbaini binti Jamaluddin nurbaini@swcorp.my 03-2245 9201
TM - Telekom Malaysia Bhd
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Ahmad Lutfi bin Haji Ibrahim lutfi@tm.com.my 03-8318 9135
2 Mardhiah binti Lijong mardhiah@tm.com.my 03-807607676
TNB - Tenaga Nasional Bhd
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Noor Azlin binti Noor Azlan nazlin.nazlan@tnb.com.my 03-8886 6990
2 Muhamad Zafirin bin Mohd Saleh zafirin.saleh@tnb.com.my
3 Ir. Zulkarnain bin Ibrahim zulkarnain.ibrahim@tnb.com.my 03-88737332
UJKTWP - Urus Setia Jawatankuasa Kerja Tanah Wilayah Persekutuan
# Nama Emel Nombor Telefon
1 Khairul Adha bin Ahmad adha@jpm.gov.my 03-88810177
2 Siti Farah Alwani binti Zainudin sitifarah@jpm.gov.my 03-88810021
3 Mohamad Na'im Bin Mohd Anuar naim.anuar@jpm.gov.my 03-88810190

Sila hubungi pihak OSC Perbadanan Putrajaya bagi sebarang pertanyaan.