DIREKTORI URUSETIA OSC PPJ

Dikemaskini pada 11-06-2020 3:57 PM

Cik Putri Amilia binti Kamaruzali
(Pegawai Perancang Bandar dan Desa)
0111040 8669 atau 03-8887 7632
putri.amilia@ppj.gov.my

Pn. Sharizan binti Salleh
(Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa)
sharizan@ppj.gov.my

Pn. Zuraini binti Abdullah Halim
(Penolong Pegawai Senibina)
zuraini@ppj.gov.my

En. Muhammad Helmi bin Ramli
(Penolong Jurutera)
helmi@ppj.gov.my

Cik Nuraihan Khalida binti Affandi
(Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa)
nuraihan@ppj.gov.my

En. Che Ku Hafizzudin bin Che Ku Teh
(Penolong Pegawai Senibina)
senibina1@ppj.gov.my

Kaunter OSC PPj
03-8887 7187 dan 03-8000 8000 Samb. 8212