DIREKTORI URUSETIA OSC PPJ

Dikemaskini pada 06-05-2020 11:51 AM

Cik Putri Amilia binti Kamaruzali
(Pegawai Perancang Bandar dan Desa)
0111040 8669
putri.amilia@ppj.gov.my

Pn. Sharizan binti Salleh
(Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa)
010 236 8158
sharizan@ppj.gov.my

Pn. Zuraini binti Abdullah Halim
(Penolong Pegawai Senibina)
017 957 7825
zuraini@ppj.gov.my

En. Muhammad Helmi bin Ramli
(Penolong Jurutera)
012 599 1343
helmi@ppj.gov.my

Cik Nuraihan Khalida binti Affandi
(Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa)
018 225 1090
nuraihan@ppj.gov.my

En. Che Ku Hafizzudin bin Che Ku Teh
(Penolong Pegawai Senibina)
014 506 0314
senibina1@ppj.gov.my

Kaunter OSC PPj
03-8000 8000 Samb. 8212